Hasartmängu piirangu kustutamine Eesti kasiinodes

Kui olete sattunud olukorda, kus olete määranud endale hasartmängude keelu, siis selle eemaldamiseks peate ootama vähemalt kuus kuud. Võiks arvate, et see on lihtne, kuid hasartmängu piirangu kustutamine võtab aega vähemalt kuus kuud, sest see on minimaalne aeg milleks seda saab endale panna.

Casino Bonus Visit
1 530% kuni 1500 EUR + 270 tasuta keerutust Review Mängi nüüd
2 550% kuni 1500 EUR + 500 Tasuta Keerutust Review Mängi nüüd
3 Sissemaksed vahemikus 20 EUR kuni 500 EUR premeeritakse 150% boonusega Review Mängi nüüd
4 Tervituspakett: kuni 1200 EUR + 220 tasuta keerutusi. Review Mängi nüüd
5 250% kuni €480 + 80 Tasuta Keerutust Review Mängi nüüd
6 300% kuni €1000 Review Mängi nüüd
7 100% kuni €200 + 43 Tasuta Keerutust Review Mängi nüüd
8 100% kuni 500 EUR ja 30 tasuta keerutusega Review Mängi nüüd
9 Ainulaadne boonusskeem: igapäevased jackpotid, 100% tõukefaktor kiirpanustele, 20% raha tagasi NBA ja NHL panustelt, iga päev tasuta keerutused! Review Mängi nüüd
10 100% kuni 1000 EUR + 150 Tasuta Keerutust Review Mängi nüüd
11 100% kuni 1000 EUR + 100 Tasuta Keerutust Review Mängi nüüd
12 275% kuni €475 + 100 Tasuta Keerutust Review Mängi nüüd
13 100% up to €200 + 43 Tasuta Keerutust Review Mängi nüüd
14 100% kuni €150 + 150 Tasuta Keerutust Review Mängi nüüd
15 125% kuni 125 EUR + 25 tasuta spinni Review Mängi nüüd
16 Tervituspakett: 300% kuni 5 BTC + 70 tasuta keerutusi. 15 WEFT-tokeneid / kuni 30 WEFT-tokeneid Review Mängi nüüd
17 260% kuni 2600 EUR + 260 tasuta keerutusi Review Mängi nüüd
18 235% kuni 800 EUR + 335 tasuta spinni Review Mängi nüüd
19 Teenige boonust NFT žetoonides: kuni 450,000 USTD esimese 4 sissemakse korral + 140 tasuta keerutusi Review Mängi nüüd
20 300% kuni 1000 EUR + 300 tasuta keerutust Review Mängi nüüd
21 650% kuni €5000 Review Mängi nüüd
22 490% kuni 2120 EUR + 1000 tasuta keerutusega Review Mängi nüüd
23 225% kuni 2500 EUR + 250 tasuta keerutusega Review Mängi nüüd
24 252% kuni 3500 EUR + 200 tasuta keerutusega Review Mängi nüüd

Endale keelu panemiseks on mitu võimalust, esiteks saate välismaa kasiinod täita avalduse ning sellega määrata endale sobiva pikkusega keelu. Teine variant on minna EMTA kodulehele ning peale sisselogimist endale keelu peale panna. Meeles tasub pidada seda, et hasartmängu keelu kustutamine on EMTA portaalis võimalik alates peale kuue kuu möödumist. Selle jaoks peate täitma lihtsa avalduse, ning positiivse otsuse korral ka keeld eemaldatakse ning saate naasta mängude juurde. Enne sellise otsuse tegemist tasub kindlasti läbi mõelda, kas kasiino keelu lõpetamine on mõistlik otsus ning kas te tõesti vajate seda. Kui olete endale kunagi keelu peale pannud, siis on selleks olnud kindlasti hea põhjus ning seda ei ole tehtud niisama nalja pärast. Tegemist on äärmiselt tõsise probleemiga ning kindlasti tasub hasartmängurlusega tegeleda väga vastutustundlikult. Lohakalt käitudes rikute sellega enda rahalised seisud ning samuti inimeste vahelised suhted.

Hasartmängu keelu tühistamine peale soovitud aja möödumist

hasartmängu piirangu kustutamine

Kujutagem ette olukorda, kus olete endale seadnud hasartmängu keelu näiteks üheks aastaks. Aeg on möödunud ning aasta on läbi saanud ja olete veendunud, et soovite seda keeldu eemaldada. Selle jaoks peate siseneme EMTA portaali ning leidma ülesse korrektse avalduse. Peale avalduse täitmist peate selle kinnitama ning ootama kuniks teie avaldus läbi vaadatakse. Hasartmängukeelu tühistamine võib tunduda lihtne protseduur, kuid teie enda huvides, eriti kui teil oli mängukeeld, sest teil oli kasiinosõltuvus ja püüdsite sellest üle saada, võtab see veidi kauem aega. Põhjuseks on see, et inimene ei saaks teha rutakaid otsuseid, kuna seotud on raha ning inimeste vahelised suhted. Tihti käivad hasartmängudega kaasas ka tülid, võlad ning muud ebameeldivused, mis rikuvad nii meie enda, kui ka lähedaste elusi. Kui teil siiski on soov oma hasartmängu keelu kustutamine ette võtta, siis kõik juhised selleks leiate EMTA kodulehelt ning probleeme tekkida ei tohiks.

Hasartmängu keelu tühistamine enne aja möödumist

hasartmängu keelu eemaldamine

Eelnevalt rääkisime sellest, kuidas eemaldada keeldu juhul, kui soovitu aeg ehk üks aasta on möödunud. Kui teil ei ole veel aeg möödunud, siis keeldu ei ole võimalik eemaldada ning peate ootama kuni aeg saab täis. Enne keelu panemist tuleb hoolikalt läbi mõelda enda keelu pikkus ning põhjused miks te seda üldse vajate. Eeldusel, et keelu taga oli raha kaotamine või suhete purunemine, siis ilmselt oleks mõistlik keeld kehtima jätta ning vältida oma raha kaotamist. Kasiinode puhul on tegemist äärmisel kalli meelelahutusega, ning vaid vähestel juhtudel on võimalik raha võita ning sellest ka rõõmu tunda. Hasartmängu keelu tühistamine ei ole võimalik, sest kogu protsess käib läbi EMTA ning teie ise olete antud soovi kinnitanud. Tulevaste probleemide vältimiseks hoiab EMTA sellest väga rangelt kinni ning teil ei ole varianti oma keeldu varem tühistada, sõltumata mis põhjus teil selleks on.

Hasartmängu keelu eemaldamine ja lisamine füüsilises kasiinos

hasartmängu keelu tühistamine

Sõltuvalt kasiinost on selle tegemiseks mitmeid variante, kuid peamiselt on tegemist protsessiga, kus peate täitma avalduse ning selle allkirjastatult esitama infoletis. Kõikide kasiinode infoletis on võimalik enda nimi kirja panna ning lisada ennast nimekirja, keda kasiinosse sisse ei lasta. Sisenemisel kontrollitakse kõikide inimeste dokumente, ning vaadatakse staatust, ehk kui teil on keeld peal, siis teid kasiinosse ei lasta ning teil palutakse viisakalt lahkuda. Erinevatel kasiinodel on hasartmängu keelu eemaldamine pisut erinev, kuid üldiselt peate esitama avalduse, mis vaadatakse läbi ning võimalusel eemaldatakse teie keeld. Kui tegemist on keeluga, mis on kasiino poolt teile määratud, näiteks petmise eest, siis suure tõenäosusega seda ei eemaldata sõltumata teie soovist.

Mängimine olukorras, kus teil on aktiivne kasiino keeld

hasartmängu keelu kustutamine plussid ja miinused

Kui olete sattunud olukorda, kus teile on määratud või olete ise peale pannud keelu, siis suure tõenäosusega te üheski kasiinos mängida ei saa. Küll aga on võimalik mängida kasiinodes, mis ei tegutse Eesti seadustega kooskõlas. Tegemist on riskantse tegevusega, ning teid ei kaitse ka Eesti seadused, mis vastasel juhul kehtiksid reguleeritud kasiinodes. Hasartmängu keelu tühistamine on tülikas protsess, ning kui soovite siiski mängida, siis tasub oma pilgud pöörata online kasiinode poole, kes pakuvad mänge kõikidele inimestele sõltumata teie asukohast ja keelu staatusest. Järgnevalt vaatame, millised on positiivsed ja negatiivsed küljed selliste kasiinode juures.

Positiivsed küljed kasiinokeelu tühistamine

  • Saate mängida – sõltumata sellest, kas teile on määratud keeld või mitte on teil võimalik enda hasarti rahuldada ning mängida teie poolt valitud kasiinos mänge, mida soovite.
  • Ei pea ootama – eeldusel, et teil on pooleli näiteks hasartmängu keelu kustutamine, kuid ei jõua seda kuidagi ära oodata, siis saate mängimisega alustada koheselt.

Negatiivsed küljed

  • Reguleerimata – sellised online kasiinod ei ole reguleeritud Eesti seadustega ning neil puudub ka Eesti turul tegutsemiseks litsents, ehk murede korral ei ole teil kellegi poole abi saamiseks pöörduda ning seadused teid ei kaitse.
  • Hall maa – tihti võib tekkida olukord, kus saate küll mängida, kuid väljamaksetega võib esineda probleeme, sest aktiivse hasartmängu keelu ajal on väga keeruline seletada pangale, kust antud raha teie kontole tuli, ning eriti kui tegemist on hasartmängude käigus võidetud rahaga.

KKK kohta hasartmängu piirangu kustutamine

Nagu ka iga teise keeluga, tekitab ka see mitmeid küsimusi. Kõige levinumaks küsimuseks on see, et kaua läheb aega kasiino keelu tühistamine ning sellega seotud toimingud. Küsimusi on veel teisigi ning järgnevalt proovime anda kiire ülevaate kõige populaarsematest küsimustest. Kõiki küsimusi ei ole võimalik katta ning täpsemalt saate uurida juba hiljem ise, eeldusel, et te ei saa oma küsimusele vastust.

❓ Kas mu hasartmängu keeld on igavene?

Hasartmängu keeld on täpselt nii pikk nagu te selle ise seadistate. EMTA kodulehel on võimalik valida endale sobiv pikkus kuue kuni kolmekümne kuue kuu pikkuse aja vahelt. Hasartmängu keelu tühistamine enne selle aja möödumist ei ole võimalik.

❓ Kas kasiino keelu vältimine on legaalne?

Sellele üheselt vastata ei ole võimalik ning siiski tasuks meelde tuletada, millisel eesmärgil see keeld on endale kehtestatud. Keelu eiramine ei ole mõistlik otsus ning kindlasti ei tohiks seda teha. Kui soovite mängida, siis on teil võimalik seda teha tasuta, ning ilma päris rahata.

❓ Kas välismaised kasiinod on turvalised?

Nagu ka igas teises sektoris, siis on olemas turvalisi ja mitte turvalisi kasiinosi. Enne kasiino valimist tuleb veenduda selles, et kasiino oleks registreeritud ning usaldusväärne. Selleks on mitmeid erinevaid mooduseid, kuid nende kohta tuleb ise uurida.